Close
Znížená cena QUAN PROFESSIONAL PRO PROFI Zväčšiť

QUAN PROFESSIONAL PRO PROFI SET

PRO PROFI SET

nové

Quan Professional set PRO FIRE, PRO ICE, PRO WATER a 3x PRO WOOD, určená na komerčné využitie v segmente HoReCa.

Viac detailov

1 ks.

Tovar je na sklade, odber možný ihneď.

14 488,50 € s DPH

22 290,00 € s DPH

-35%

Vlastnosti

Prevedenie Carbon

Detaily

  • 1 ks - Quan Professional PRO FIRE - grilové ohnisko je určené pre vonkajšie použitie v gastro prevádzkach, profi kuchyniach a verejnom stravovaní. Ohnisko PRO FIRE je vyrobené v kombinácii pozinkovanej ocele s povrchovou úpravou v čiernej farbe a nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa dá ľahko čistiť a udržiavať. Masívna konštrukcia s komponenty je postavená na valcoch pre ľahšiu prepravu. Pro Fire je varná jednotka z profesionálnej rady. V porovnaní s líniou Quadro/Rondo je vrchná várna doska väčšia (1200x1200 mm) s nárastom vyhrievaného povrchu o 40%. PRO FIRE je vybavený popolníkom vo forme zásuvky, ktorý umožňuje ľahké odstránenie popola počas dlhých varení.
  • 1 ks - Quan Professional PRO ICE - stôl z brazílskeho granitu (žula) s integrovaným chladením určený pre vonkajšie použitie v gastro prevádzkach, profi kuchyniach a verejnom stravovaní. Stôl s chladničkou PRO ICE je vyrobený v kombinácii pozinkovanej ocele s povrchovou úpravou v čiernej farbe a nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa dá ľahko čistiť a udržiavať. Masívna konštrukcia s komponentmi je postavená na valcoch pre ľahšiu prepravu. PRO ICE stôl je nielen odolný, ale aj sa jednoducho udržuje a čistí. Po okraji je chránení koľajnicou na zavesenie príslušenstva. Horná zásuvka je určená pre iné príslušenstvo a náradie. Spodné zásuvky sú aktívne chladené a umožňujú skladovanie potravín. Elektrické príslušenstvo vyžaduje pripojenie k elektrickej sieti.
  • 1 ks - Quan Professional PRO WATER - je funkčný bočný stôl z brazílskeho granitu (žula) s integrovaným cdrezom pre vonkajšie použitie v gastro prevádzkach, profi kuchyniach a verejnom stravovaní. Stôl s drezom PRO WATER je vyrobený v kombinácii pozinkovanej ocele s povrchovou úpravou v čiernej farbe a nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa dá ľahko čistiť a udržiavať. Masívna konštrukcia s komponentmi je postavená na valcoch pre ľahšiu prepravu. Pro Water je funkčný bočný stôl a umývacia jednotka z rady Quan Professional Line. Vrchná žulová doska je odolná a ľahko sa čistí. Po okraji je chránení koľajnicou na zavesenie príslušenstva. Dvojité umývadlo poskytuje dostatok priestoru na umývanie a prípravu pokrmov. Centrálne umiestnená kuchynská batéria s pružným prietokom vody je ľahko prístupná zo všetkých strán. Voda sa môže ohrievať pomocou integrovanej vykurovacej jednotky. Pro Water obsahuje 40-litrovú vodnú nádrž s možnosťou pripojenia na vodu a odpad. Elektrické príslušenstvo vyžaduje pripojenie k elektrickej sieti.
  • 3 ks - Quan Professional PRO WOOD - je funkčný zásobník na palivové drevo pre vonkajšie použitie v gastro prevádzkach, profi kuchyniach a verejnom stravovaní. Zásobník PRO WOOD je vyrobený z pozinkovanej ocele s povrchovou úpravou v čiernej farbe, ktorá sa dá ľahko čistí a udržiava.

Príspevky

Napíšte Váš názor!

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

QUAN PROFESSIONAL PRO PROFI SET

QUAN PROFESSIONAL PRO PROFI SET

Quan Professional set PRO FIRE, PRO ICE, PRO WATER a 3x PRO WOOD, určená na komerčné využitie v segmente HoReCa.

Našim zákazníkom garantujeme:

  • konzultácie a poradenstvo
  • návrhy riešenia vonkajšieho varenia
  • kvalifikovaná montáž
  • zaškolenie
  • záručný a pozáručný servis
  • 100% spokojnosť

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (6)

Príslušenstvo

Prémiový Big Green Egg olivový olej 1L

Olivový olej 1L

Výnimočnosť prémiového extra panenského olivového oleja?

Tento prémiový extra panenský olivový olej je extrahovaný za studena z plodov nazbieraných v najkrajších sadoch Château d´Estoublon (Mogador, Francúzsko) na panstve kde sa vášeň prelína s dokonalosťou. 

V srdci Provensálska s nadšením pokračujú v tradícii výroby výnimočného slnkom nasiaknutého olivového oleja. Olivy sa pestujú a spracovávajú takmer výhradne ručne na pozemkoch pomocou ekologických poľnohospodárskych techník a výrobných procesov bez žiadnych chemických prostriedkov.

Priatelia, tento olej je lahoda na chuťové bunky! Odporúčame!

Close