Close

Kategórie článkov

Archív článkov

Najnovšie články

SKNIFE ŠVAJČIARSKE NOŽE
Nôž sknife z novej chirurgickej ocele má štvornásobne vyššiu odolnosť proti korózii a vysokú tvrdosť 58 HRC.
dňa nov 11, 2019 | autor Radoslav Bazala
WWOO VONKAJŠIE KUCHYNE
WWOO je takmer úplne bez údržbové riešenie a je k dispozícii v antracitovej alebo svetlo sivej farbe z liateho...
dňa nov 11, 2019 | autor Radoslav Bazala

WWOO VONKAJŠIE KUCHYNE

Uverejnené v: nov 11, 2019 | Autor: Radoslav Bazala | Kategórie: O NAŠICH PRODUKTOCH

WWOO je takmer úplne bez údržbové riešenie a je k dispozícii v antracitovej alebo svetlo sivej farbe z liateho betónu. Vytvorte si nové priestorové možnosti a príležitostí vo vašej záhrade!

WWOO VONKAJŠIE KUCHYNE

VONKAJSIE KUCHYNE

Vonkajšie kuchyne
Možnosti na dokončenie WWOO vonkajšej kuchyne sú nekonečné: Big Green Egg, drez z nehrdzavejúcej ocele, integrovaný krb, pizza pec alebo otvorené ohnisko, drevená dizajnová debnička, drevená doska na krájanie, a iné čo si len spomeniete. Vytvorte si svoju jedinečnú vonkajšiu kuchyňu podľa vašich potrieb, možností záhrady a rozpočtu.

WWOO VO SVETE

WWOO je výtvorom holandského dizajnéra Piet-Jan van den Kommer. WWOO umožňuje využívať možnosti záhrady a tešiť sa z nej po celý rok. WWOO je vyrobené z nezničiteľného betónu, vďaka čomu je odolné voči všetkým poveternostným podmienkam a samozrejme má veľmi dlhú životnosť. WWOO vonkajšia kuchyňa je k dispozícii po celom svete. 

KONTAKT

WWOO vonkajšia kuchyňa je k dispozícii od 1.222, – €. Vytvorte si svoju vonkajšiu kuchyňu s použitím našich vzorov a cenníka. Potrebujete pomoc? Pošlite nám e-mail na radoslav.bazala@biggreenegg.sk. Bude nám potešením poskytnúť vám dizajnový návrh podľa vašich požiadaviek vrátane cenovej ponuky.

Komentáre (0)

Žiadny komentár

Napíšte Váš názor

Ak chcete zaslať komentár, musíte sa prihlásiť.

Close